Folla diagnostika


Veselības mērītājs    FOLLA DIAGNOSTIKA

Grūti noticēt, ka dažu minūšu laikā, sēžot pie rakstāmgalda, nenodarot pacientam sāpes, ārsts var pārbaudīt cilvēka veselības stāvokli un atklāt visdažādākās iekšējo orgānu saslimšanas.  Medicīnā to patiešām ļauj izdarīt Folla metode. Turklāt, kā izpētīts, ar 85-98% precizitāti.

Metodes būtību skaidro ārsts homeopāts Aleksandrs Kuzmins- viens no pirmajiem Latvijas mediķiem, kas apguva un 1988.gadā praksē sāka izmantot Folla diagnostikas metodi.  Šī metode, kas kopš 1996.gada iekļauta Latvijas Medicīnas Specialitāšu un metožu reģistrā

 Folla atradums

Folla diagnostikas pamatlicējs- medicīnas doktors Reinholds Folls- dzimis 1919.gadā Berlīnē. Pirmskara gados, kad pie varas nāca Hitlers, Folls pievērsās medicīnas eksperimentiem. Viņš redzēja, ka oficiālā medicīna labi ārstē akūtas slimības, turpretī daudzas hroniskas saslimšanas izārstēt nespēj. Šis fakts R.Follu neapmierināja, un viņš sāka meklēt metodes, kas palīdzētu ārstēt hroniskas slimības.

20.gadsimta 50.gados Folls nopietni pievērsās akupunktūrai, nodarbojās ar adatu terapiju, un ārstēšanas rezultāti viņu priecēja. Mediķi konstatēja, ka ar šīs netradicionālās terapijas palīdzību var risināt problēmas, kas nebija risināmas, izmantojot farmakoloģiskos preparātus. Drīz vien Folls secināja, ka punktus uz cilvēka ādas, uz, kuriem iedarbojas adatu terapijā, var pielienot arī slimību diagnostikā, skanējot minēto punktu elektrovadāmību. Šis princips arī ir Folla diagnostikas pamatā.

Folls veidoja punktu katalogus, izpētīja un aprakstīja aptuveni 400 punktu saistību ar cilvēku orgāniem, izveidoja diagnozes noteikšanas kritērijus. Tiesa gan, mūsdienās uz cilvēka ķermeņa konstatēts krietni vairāk- aptuveni 1.5-2 tūkstoši ar iekšējiem orgāniem saistītu punktu.

Kā notiek izmeklēšana?

Ar aktīvo elektrodu, kas formas un liekuma ziņā atgādina parastu pildspalvu, ārsts uz ādas skar noteiktus punktus. Pacients tur rokās nelielam cilindram līdzīgu pasīvo elektrodu. Jāpiebilst, ka pacientam šāda izmeklēšana sāpēs nerada, var just vienīgi pildspalvas jeb aktīvā elektroda pieskārienus ādai. Katrs orgāns, kā zināms, ir saistīts ar kādu punktu.. Pastāv noteiktas normas un patoloģijas robežas

Būtībā izmeklēšana notiek pa etapiem- atbildes uz interesējošiem jautājumiem tiek rastas pakāpeniski. Līdzīgi diagnostikas procesam notiek arī pacienta ārstēšanā efektīgāko preparātu piemeklēšana. Ja bultiņa Folla aparātā asi reaģē uz kādu preparātu, kas ar datora palīdzību iekļauts mērījumu ķēdē, ārsts var apgalvot, ka preparāts ārstēšanā būs efektīvs.

Ar šo diagnostiku slimību var atklāt daudz ātrāk, nekā to uzrāda laboratoriskie vai citi tradicionālās medicīnas izmeklējumi, jo, redzot enerģijas plūsmas traucējumus organismā, kas ilgstošā laika periodā izraisa saslimšanas, laikus var novērst arī attiecīgo orgānu funkcionālos traucējumus, kas vēl nav attīstījušies slimībā, proti, kamēr vēl cilvēkam nav radušies nopietni sarežģījumi, smagi simptomi. Ar šo diagnostiku var noteikt arī vielas, kuras cilvēkam izraisa alerģiju, kā arī nepieciešamības gadījumā ieteikt individuālo diētu. Pēc izmeklējumiem ir iespējams kopā ar ārstu risināt veselības sarežģījumus, turklāt ar dabas līdzekļiem, un pēc laika pārbaudīt, cik efektīvi tie iedarbojas.

Folla diagnostika

Pēdējā laikā īpaša interese ir par elektropunktūras diagnostikas metodi, kuru 1953. gadā medicīnā ieviesa vācu medicīnas doktors Reinholds Folls.

Folla diagnostika ir elektropunktūras diagnostikas metode, kura apvieno Ķīnas akupunktūras pamatus un mūsdienu elektronikas iespējas.

R. Folls pierādīja, ka atkarībā no iekšējo orgānu un orgānu sistēmu funkcionālā stāvokļā mainās ādas pretestība elekrtiskajai līdzstrāvai, tiem atbilstošajos bioloģiski aktīvajos akupunktūras punktos. Šīs diagnostikas metodes unikālā priekšrocība ir iespēja pārbaudīt dažādu preparātu un to devu, ārstniecības augu, dažādu metālu, rotaslietu, zobu protezēšanas un plombēšanas materiālu u.c. vielu, kas nonāk saskarē ar cilvēka organismu, iedarbību un savstarpējo saderību, netraumējot ne ādu, ne gļotādas un prognozēt šo preparātu darbības efektivitāti konkrētam pacientam.

Testēšana pēc R.Folla metodes ļauj:

  • īsā laikā veikt kompleksu pacienta organisma funkciju pārbaudi;
  • veikt agrīnu diagnostiku, pirms klīnisku simptomu parādīšanās;
  • veikt konkrēta orgāna vai tā daļas bojājumu pakāpi un procesa intensitāti;
  • identificēt procesa ierosinātājus;
  • mērķtiecīgi piemeklēt konkrētam pacientam fizioloģiski adekvātus medikamentus un to devas, ņemot vērā individuālu šo medikamentu panesamību;
  • pārbaudīt konkrēta pacienta lietoto medikamentu saderību;
  • noteikt konkrētu vitamīnu, makro un mikroelementu trūkumu organismā.

Folla diagnostikas metode ir nesāpīga, to var veikt jebkura vecuma cilvēkiem.

Metodi nepielieto pacientiem ar mākslīgo sirds stimulēšanas aparātu.

Izmeklēšanas ilgums  ir ap 1-1,5  stunda.

Cena 9.00 Ls

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s