PAKALPOJUMI


    E -VEIKALS 

DZIRKSTEĻU SPIETS ir pirmais un, šobrīd, vienīgais specializētais roku darbu veikals , kas piedāvā diezgan plašu preču klāstu kā arī gluži praktiskas, skaistas lietas.Veikalā Jūs varēsiet atrast visas nepieciešamās preces radu un draugu iepriecināšanai, skaistu apsveikumu jubilejā, vienkārši pārsteigumu svētkos, vai oriģinālu risinājumu vispierastākajās lietās.

DZIRKSTEĻU SPIETS radošais kolektīvs visnotaļ cenšas savus apmeklētājus ievest pavisam citā vidē – sirsnības, gaišuma un radošās izdomas pasaulē.

DZIRKSTEĻU SPIETS  preču sortiments tiek pastāvīgi uzlabots un paplašināts, ņemot vērā pašas jaunākās dizaina tendences, kā arī visas pircēju vēlmes.

DZIRKSTEĻU SPIETS pircēji ir augsti novērtējuši mūsu piedāvājumu. Pie mums Jūs varat iegādāties dažādu mākslinieku, amatnieku kā arī rokdarbnieku izstrādājumus. Turklāt veikalā visi iegādājamie produkti ir roku darbs ,droši lietošanai un videi draudzīgi.

DZIRKSTEĻU SPIETS cilvēki, kuriem patīk tas, ko viņi dara. Mēs vēlamies, lai Jums viss izdodas, tāpēc piedāvāsim apmācību programmu dažādiem hobijiem

DZIRKSTEĻU SPIETS veikalā Jūs būsiet vienmēr mīļi gaidīti! Mūsu atsaucīgās konsultantes izstāstīs Jums  un palīdzēs izvēlēties nepieciešamo produktu.

 Konsultācijas

Mūsu kolektīvu veido ārsti diagnostiķi,mārketinga speciālisti,un t t.

Ja esi ar ambīcijām un vēlies kļūt finansiāli neatkarīgs cilvēks, tad nāc mūsu komandā.

Strādājam tikai no dabīgām vielām ražotiem  produktiem.Kas ir saudzējoši cilvēka veselībai un nekaitīgi apkārtējai videi.

  FLORISTIKA

 Mans nelielais bizness atšķiras no citu ziedu veikalu piedāvājuma – es uzburu skaistumu klientam kopā ar viņu. Citiem vārdiem sakot, ziedi ir mana kaislība: man ir svarīgs katrs stiebriņš un ziedlapiņa. Tādēļ es personīgi tiekos ar katru klientu un ķeros pie pasūtījuma tikai tad, kad pilnībā izprotu klienta vēlmes. 17. gadu pieredze floristes darbā man ir iemācījusi ieraudzīt skaistumu citu acīm. Uzticieties man, un rezultāts Jums patiks!
Anita

  DARBNĪCA               

 ROKDARBI NAV TIKAI  ROKDARBI, TĀ IR CITA DOMĀŠANA PAR ROKDARBIEM…

  • TAS IR TAS, KO MĒS GRIBAM UN SPĒJAM – un mazliet vairāk…
  • TAS IR PADOMS UN PALĪDZĪBA KATRAI/AM  INDIVIDUĀLI
  • TĀ IR UZDRĪKSTĒŠANĀS DARĪT  TĀPAT UN SAVĀDĀK
  • TĀS IR KATRAM INDIVIDUĀLAS APMĀCĪBU  STUNDAS


Iepriekš pierakstīšanās tel– 27790188

e pasts-   dzirksteļu spiets @inbox.lv

  FOLLA DIAGNOSTIKA

 Grūti noticēt ka,sēžot pie rakstāmgalda, nenodarot pacientam sāpes, ārsts var pārbaudīt cilvēka veselības stāvokli un atklāt visdažādākās iekšējo orgānu saslimšanas. Medicīnā to patiešām ļauj izdarīt Folla  metode. Turklāt, kā izpētīts, ar 85-98% precizitāti.
 

  Visvairāk mūs iepriecinās tas, ka izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs sapratīsiet, ka dzīvojat ekonomiski, ekoloģiski efektīvi.Tā galvenais ieguvums -jūsu veselība.

 
Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s