PAR MUMS


  • Biedrības „DZIRKSTEĻU SPIETS”dibināta 2009.gada 24. februārī.Tai pašā gadā Biedrība noorganizēja Amatnieku dienas, kuras ietvaros notika daudz dažādas aktivitātes. Projekts bija kultūras pasākuma – tradīcijas ieviešana Saldus novadā – „Amatnieku dienas”-tirdziņš Saldū. Kurās dalību ņēma arī citu novadu amatnieki. Sadarbībā ar novada domi notika trīs lielāki labdarības pasākumi „Skolas soma” un „Zupas virtuves izveide” un mazpūlcēniem. Interesentiem tika piedāvāts kultūras pasākumi sadarbībā ar Saldus novada sabiedriskajām organizācijām.
  • Tāpat Biedrība uzsākusi Amata mājas realizāciju Striķu ielā 7c kur tika atklāta  Amatu māja„Amatu mājā” tika rīkotas  dažādas aktivitātes:1.tematiskās izstādes, radošās darbnīcas utt., popularizējot latviešu tradīcijas un Saldus novada amatniekus tūristiem un visu vecumu grupu iedzīvotājiem;2.izglītojošas/izklaidējošas programmas ar amatnieku vadītām aktivitātēm un kultūras mantojuma objektu apskati gida pavadībā;3.amatnieku apmācības, jaunu prasmju apguve un pilnveidošana,  semināri, nodarbības,  pieaicinot citu pilsētu meistarus.   Tās paspārnē darbojās amatnieku suvenīru veikaliņš Saldus novada iedzīvotājiem un tūristiem.
  • 2009/10 gada veiksmīgākie  projekti ko īstenojusi mūsu  organizācija. 

 ŠOBRĪD-

Darbības virziens ir paplašinājies.Mēs augam un pilnveidojamies.Ir palikuši tikai enerģiskākie un godīgākie cilvēki par ko īpaši lepojamies.Un tāpēc piedāvājam vairāk no tā ko mēs zinām,varam un protam.

Ar cieņu, DZIRKSTEĻU SPIETS draudzīgais kolektīvs.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s